COLLARCO JE NA SVĚTĚ

Září 4, 2017 Natalie B No comments exist
collarco by natwhy registred

COLLARCO JE NA SVĚTĚ

Po velkém úsilí z naší strany jsme moc rádi, že vám můžete říct, že je náš unikátní produkt COLLARCO © na světě.

COLLARCO © je originální potah na zdravotní ortopedické límce navržený značkou NATWHY. COLLARCO je opravdu jedinečné, je totiž registrováno u Úřadu průmyslového vlastnictví. To znamená, že jsem byly první, kdo s tímto nápadem přišel, a jsme jediný, kdo smí tento potah na zdravotní límce vyrábět a prodávat.

COLLARCO IS ALIVE

After a big effort from our side, we are very pleased to tell you that our unique COLLARCO © product is alive and in the store.

COLLARCO © is an original cover on the medical orthopedic collar designed by  NATWHY brand. COLLARCO is truly unique because it is registered with the Industrial Property Office. That means that we were the first to come up with this idea, and we are the only one who can manufacture and sell this cover for the medical collar.

COLLARCO má dva hlavní účely, estetický a hygienický. Jednoduše si vyberete vzor, který se vám líbí a ladí s vaším stylem, a můžete vyrazit do ulic. Zároveň COLLARCO zlepší komfort nošení límce a péči o něj. Dá se totiž velmi jednoduše stáhnout a vyprat aniž byste museli ručně čistit celý límec.

Celý proces výroby COLLARCO vzniká v České republice. Návrhy a další inovace jsou vytvářeny v našem ateliéru NATWHY v Praze, nákup látek i šití probíhá také zde v Čechách. Vše je vyráběno s láskou.

Naty

collarco by natwhy registred

COLLARCO has two main purposes, aesthetic and hygienic. Simply choose a pattern you like and match your style, and you can go to the streets. At the same time, COLLARCO improves comfort and care of the collar. It can be put easily down and washed without manually clean the whole collar.

The entire production process of COLLARCO originates in the Czech Republic. Designs and other innovations are being created in our NATWHY studio, purchasing fabrics and sewing is also taking place here. Everything is made with love.

Naty

COLLARCO můžete zakoupit v našem eshopu 
www.buynatwhy.com

Více informací o unikátním potahu COLLARCO na webu
www.collarco.io

You can buy COLLARCO in our eshop 
www.buynatwhy.com

More information about COLLARCO on website
www.collarco.io

collarco by natwhy registred

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.