KREATIVNÍ PROCES JE V PROCESU / CREATIVE PROCESS IS IN PROGRESS

Květen 19, 2017 Natalie B No comments exist

KREATIVNÍ PROCES JE V PROCESU

Ahoj,
 
už jste si asi všimli, že jsem taková kreativně neposedná duše. Pořád hledám nové výzvy, techniky a materiály a u ničeho dlouho nevydržím. Jeden měsíc bio bavlna, druhý maxi háčkování a třetí se nadchnu pro nepromokavé materiály. Sedím vždycky zadkem na několika židlích a běhám od jednoho k druhému, protože je přece na světě tolik zajímavých věcí, že by bylo škoda je nezkusit. Mám teď v hlavně několik nových nápadů, z nichž polovina zůstane jen ve světě představivosti, ale některé se určitě dostanou fyzickou podobu a podělím se o ně s vámi.

A proč celý tento text? Protože se chci touto formou omluvit, že se mi občas realizace nápadů trvá trošku déle. Musím se totiž vždy snést ze svého bláznivého snového světa, kde ty nápady žijí, rozhodnout se, který za realizaci stojí, promyslet, jak to celé provedu a desetkrát u toho změním názor, a pak ještě tu realizaci provést. Což je časově náročný proces, jak musíte vidět.
 
Takže díky za trpělivost a slibuji, že už brzy jeden nebo dva nápady dotáhnu do konce 😉

Naty

CREATIVE PROCESS IS IN PROGRESS

Hello,
 
You've probably noticed that I'm a unpetiant creative soul. I'm always looking for new challenges, techniques and materials and I can't stand for one thing a long time. One month it is bio cotton, the other maxi crochet, and the third one it will be enthralled for waterproof materials. I always sit on a few chairs in the same time and run from one to the other because there are so many interesting things in the world that it would be a shame not to try them. Now I have a few new ideas in my mind, from which half of them will remain in the world of imagination, but some will definitely get real and I will share them with you.

And why all this text? Because I want to apologize in this way, that sometimes it takes a little longer to realize the ideas. I must always bear myself from my crazy dream world, where those ideas live, decide what is worth the realization, think how to do it all and change my mind ten times, and then execute that realization. This is a time-consuming process, as you must see.

 
So thanks for your patience, and I promise to get one or two ideas to the end soon 😉

Naty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.